გთხოვთ დაელოდოთ...
ვერიფიცირებული
seafarers
UNKNOWN
  • ენრიკე შერვაშიძე
  • ნიკა შამუგია
  • დავით ზინჩენკო
  • ლევან კანდელაკი
  • იაგო შერვაშიძე
ვერიფიცირებული
UL - C
Unique Learning
  • გიორგი რამიშვილი
  • ლადო გურგენიძე
  • ნინო სიჭინავა
  • მარიამ სიყმაშვილი
  • ნიკოლოზ მირუაშვილი
ვერიფიცირებული
UL - B
Unique Learning
  • გუგა ბუბუტეიშვილი
  • კატო ბახსოლიანი
  • ლუკა სიამაშვილი
  • ნიკოლოზ ნოდია
  • ანა ჟვანია
ვერიფიცირებული
UL - A
Unique Learning
  • ლევან გაბადაძე
  • თინათინ ქოქოშვილი
  • ნიკოლოზ გიორგაძე
  • ნიკა ბექაური
  • ბარბარე სტურუა
ვერიფიცირებული
IDEAL MIX
AIA - GESS
  • თეო ხელაძე
  • დავით შავდათუაშვილი
  • ბელა ბეშკენაძე
  • თამარი ბერიძე
  • გიორგი შელეგია
ვერიფიცირებული
dumbledores army
№45 საჯარო სკოლა
  • ლიკა რევაზიშვილი
  • ბექა ბექაური
  • არიანა დგებუაძე
  • ინგა გაგუა
  • მარგალიტა დარსანია
ვერიფიცირებული
diamond
შ.პ.ს ოაზისი
  • ნანა კვანტალიანი
  • გიორგი ქაფიანიძე
  • საჯაია ელენე
  • მარიამ რაზმაძე
  • მარიამ ბურდიაშვილი
ვერიფიცირებული
Hyper ventilators
თბილისის კლასიკური გიმნაზია
  • მეა მიმინოშვილი
  • ელენე ცეცხლაძე
  • ქეთა ლომია
  • სოფო გაგუა
  • ელენე დვალიძე
ვერიფიცირებული
pentagon
ქალაქ თბილის №115 საჯარო სკოლა
  • ჭოლოკავა ირაკლი
  • მღებრიშვილი საბა
  • ყრუაშვილი თორნიკე
  • დვალი ნიკა
  • დვალი თინათინი
ვერიფიცირებული
smart1
№45 საჯარო სკოლა
  • ანამარია კვაბზირიძე
  • ლევანი ბირჩაძე
  • ხვიჩა ჩიტაია
  • ოლიკო სიხარულიძე
  • თეონა ჩივაძე
ვერიფიცირებული
Logic
გიმნაზია შავნაბადა
  • მარიამ წიკლაური
  • ანა გოგია
  • ნუცა ბეჟაშვილი
  • ქეთევან ყურუა
  • გვანცა ბებია
ვერიფიცირებული
Order of Owls
გიმნაზია შავნაბადა
  • თორნიკე ბეჟიაშვილი
  • ანა მინდიაშვილი
  • ქეთევან ტატიშვილი
  • თამარ შამათავა
  • ნინო გოგუაძე
ვერიფიცირებული
Incredibles
ქალაქ დმანისის №2 საჯარო სკოლა
  • სუბელიანი ანი
  • ჩარკვიანი გიორგი
  • ვიბლიანი ნანა
  • ვიბლიანი ლუკა
  • ვიბლიანი ანი
ვერიფიცირებული
D.E.A
გიმნაზია შავნაბადა
  • ოთარაშვილი ნიკა
  • კაპანაძე მედეა
  • ქარუხნიშვილი მარიამი
  • შალიბაშვილი რევაზი
  • ადამია ნიკა
ვერიფიცირებული
O.W.L
გიმნაზია შავნაბადა
  • ფირანიშვილი ელენე
  • ტაბატაძე ნიკა
  • კამლაძე ნიკა
  • ხვედელიანი ნინო
  • ხვედელიანი მარიამი
ვერიფიცირებული
High Five
№71 საჯარო სკოლა
  • სახვაძე თამარ
  • ზირაქიშვილი გოგა
  • ლუკა კახიძე
  • ანა მერკულაძე
ვერიფიცირებული
Snitch
№71 საჯარო სკოლა
  • ონაშვილი გიორგი
  • გაბრიელ მრელაშვილი
  • ცოტნე მჭედლიშვილი
  • გიორგი სუარიშვილი
  • ლაბაძე ბაჩო
ვერიფიცირებული
Valhalla
№71 საჯარო სკოლა
  • თორნიკე მესხი
  • ბაბუციძე სალომე
  • ნათია მელანაშვილი
  • თამარ სისაური
  • ლაშა თოთლაძე
ვერიფიცირებული
პროგრესი
ამერიკული უმაღლესი საერთაშორისო სკოლა პროგრეს
  • გიორგი ბერუაშვილი
  • ანასტასია გულედანი
  • ლუკა ოზბეტელაშვილი
  • მერიამ გუმუში
  • ალი ტამერი
ვერიფიცირებული
ლაშარი
ლაშარი
  • სალომე სისაური
  • საბა ქარჩავა
  • ანი ჩხიტუნიძე
  • ანა მარია ბარამიძე
  • გურამ სისაური
ვერიფიცირებული
Rainbow Warriors
№21 საჯარო სკოლა
  • მარიამ გავაშელი
  • ნინი ბეროზაშვილი
  • ქრისტინე ჩხეიძე
  • ნინი გურჩიანი
  • ნინა ზიგერი
ვერიფიცირებული
Goal diggers
პეგასი
  • მარიამ ონიანი
  • თამთა ჩუბინიძე
  • ანი ეზიაშვილი
  • ლუკა ჩიტიაშვილი
  • ირაკლი მიჩიტაშვილი
ვერიფიცირებული
Slytherin
პეგასი
  • ელენე ჯმუხაძე
  • მარი მუსერიძე
  • სალომე ჭყოიძე
  • მარიამ დევდარიანი
  • ლუკა ჯანჯალაშვილი
ვერიფიცირებული
Razzle-dazzle
პეგასი
  • ნინო ყალიჩავა
  • კესო მირიანაშვილი
  • მარიამ სისაური
  • ნინო გიგინეიშვილი
  • თამარ ნაცვლიშვილი
ვერიფიცირებული
Pegas
პეგასი
  • დავით ქართველიშვილი
  • ნინო ნაცვლიშვილი
  • ნინო ნეფარიძე
  • თამუნა ჯაფარიძე
  • ანა ხულელიძე
ვერიფიცირებული
ბასიანი
№21 საჯარო სკოლა
  • იოსებ გეჯაძე
  • იოანე კარიაული
  • ალექსანდრე დევდარიანი
  • გივი საბაშვილი
  • გიორგი ჩატიდი
ვერიფიცირებული
მომავალი
მომავლის სკოლა
  • ნიკა ნამორაძე
  • ირაკლი დადიანი
  • ევა ხუხაშვილი
  • სოფო ბერიაშვილი
  • ლუკა ბაბუნაშვილი
ვერიფიცირებული
მომავლის ბავშვები
მომავლის სკოლა
  • ლიზა წერეთელი
  • თამარ ლაცაბიძე
  • ლიზა ონოფრიშვილი
  • ელენე მარჯანიძე
  • მარიამ ჩიკვაიძე
ვერიფიცირებული
Greenfield
№119 საჯარო სკოლა
  • გივი ქადაგიშვილი
  • გვანცა პატაშური
  • ნინო სუარიშვილი
  • სალომე გოგიჯანაშვილი
  • ლუკა ყოლბაია
ვერიფიცირებული
Muggles
Backswood
  • ალექსანდრე ხუჭუა
  • ალექსანდრე ვაშაკიძე
  • ლუკა გოჩიტაშვილი
  • ნიკოლოზ ვაშაკიძე
  • ალექსანდრე ჩუმაშვილი
ვერიფიცირებული
Daredevils
№119 საჯარო სკოლა
  • ნინო არდაშელია
  • გვანცა ჩანქსელიანი
  • ლუკა გელაშვილი
  • აკაკი გაბაძე
  • მადონა სანდუხაძე
ვერიფიცირებული
Slayers
№119 საჯარო სკოლა
  • ნუკრი კილაძე
  • საბა შავაძე
  • ხიზანიშვილი შოთა
  • მარიამ ბუჯიაშვილი
  • მარიამ ხიზანიშვილი
ვერიფიცირებული
21 საუკუნე
21 საუკუნე
  • თინა ჯანიაშვილი
  • ლიზა სურგულაძე
  • ლიზა ჩანტლაძე
  • ერეკლე ხურციძე
  • ვატო ჭელიძე
ვერიფიცირებული
The Mighty Squad
№21 საჯარო სკოლა
  • ნიკა ოქიტაშვილი
  • ლიკა უზუნაშვილი
  • ვატო გიორგობიანი
  • დატო დადვანი
  • ანა ჩიხლაძე
ვერიფიცირებული
ჰელიოს (HELIOS)
კერძო სკოლა - ნ & ნ 2000  - Millennium
  • გიორგი ბერაია
  • ზურაბ ხმიადაშვილი
  • გელა ნაპირელი
  • ლუკა ზამბახიძე
  • მედეა ჯალაღონია
ვერიფიცირებული
სლოუ-П
კერძო სკოლა - ლოგოსი
  • გიორგი ალიხანაშვილი
  • ერეკლე ნასიძე
  • ნინო ბეგიაშვილი
  • ქეთევან ჯანჯღავა
  • დავით ბაბილოძე
ვერიფიცირებული
მერანი
წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა
  • ანრია კილასონია
  • გიორგი ფალავანდიშვილი
  • ეკატერინე გაგნიძე
  • ნუგზარ კაპანაძე
  • ნიკოლოზ იმნაიშვილი
ვერიფიცირებული
The Simpsons
კერძო სკოლა - ბინული
  • ნუცა აბრამიშვილი
  • სესილი ქანთარია
  • სალომე გორგაძე
  • ანა არდაშელია
  • გაგა მაცაბერიძე
ვერიფიცირებული
BGS
წმინდა გიორგის სახელობის ბრიტანულ - ქართული სკოლა BGS
  • მათე ყოჩიაშვილი
  • ირაკლი გოდერძიშვილი
  • სოსო ძნელაძე
  • ქეთი ხააძე
  • საბა შელია
ვერიფიცირებული
GLC ALL STARS
კერძო სკოლა - GLC ჯი-ელ-სი
  • ჭიჭინაძე ანი
  • ოქროშიძე გიორგი
  • მონასელიძე ნიკოლოზი
  • პაიჭაძე დიმიტრი
  • გოგილავა ლაშა
ვერიფიცირებული
ვოლი
ტიციან ტაბიძის სახელობის N43 საჯარო სკოლა
  • ლიზა შენგელია
  • თორნიკე კუპატაძე
  • გიგი თხინვალელი
  • თომა მანჯგალაძე
  • მარიამ გოგუა
ვერიფიცირებული
Brainchildren
კერძო სკოლა - ჯეჯილი
  • ანა ფანჯავიძე
  • ანდრია ინასარიძე
  • ეკატერინე ჟორჟოლიანი
  • გიორგი დოკვაძე
  • მარიამ ალასანია
ვერიფიცირებული
Felix Felicis
№133 საჯარო სკოლა
  • ღონღაძე გიორგი
  • შოშიაშვილი ანა
  • პეხლივანიდუ ირინი
  • დოლიძე ანა
  • ორაგველეძე ნინო
ვერიფიცირებული
Phoenix
ნუგზარ ჭანტურიას სახელობის ქალაქსაგარეჯოს N2 საჯარო სკოლა
  • გიორგი ესაიაშვილი
  • ნათია თედიაშვილი
  • დავით გარსიაშვილი
  • ლუკა ქილიფთარი
  • ზურაბ ლალიაშვილი
ვერიფიცირებული
New Kids on the Block
კერძო სკოლა - ბინული
  • ნია სულაძე
  • ნიკა შუბითიძე
  • საბა გურგენიძე
  • მარიამ იოსელიანი
  • ლიზი წულაია
ვერიფიცირებული
Intelligent Aliens
კერძო სკოლა - ბინული
  • ნიკა ჯიქია
  • ნუცა ეკიზაშვილი
  • ლუკა ნოზაძე
  • მარი ცხადაძე
  • გიგი გორგაძე
ვერიფიცირებული
Ravenclaw
N24 საჯარო სკოლა
  • მარიამ წივილაშვილი
  • ელენე კოხრეიძე
  • გიორგი კომახიძე
  • მარიამ ზანგურიძე
  • უტა უტიაშვილი
ვერიფიცირებული
გუნდი 3
აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის N42 საჯარო სკოლა
  • მიხეილ საამაშვილი
  • სალომე ბადიაშვილი
  • გიორგი პაპავა
  • ავთო ჩახნაშვილი
  • დემეტრე რამიშვილი
ვერიფიცირებული
გუნდი 2
აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის N42 საჯარო სკოლა
  • ლუკა კუპრაშვილი
  • გოჩა მაისურაძე
  • ცოტნე ნადირაძე
  • ქეთი წახნიაური
  • ნიკა ჭელიძე
ვერიფიცირებული
გუნდი 1
აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის N42 საჯარო სკოლა
  • ანასტასია იოსებაძე
  • ანასტასია კვინიკაძე
  • ნიკა სოხაძე
  • ზურაბ ჯაში
  • დავით გულუა
ვერიფიცირებული
smartheads
კერძო სკოლა - მწვანე სკოლა
  • ირაკლი მაცაბერიძე
  • სანდრო შონია
  • ნესტან რატიანი
  • ქეთევან მაღრაძე
  • ნინო ქირია
ვერიფიცირებული
ქართული კოოპერატივი
ქართულ-ამერიკული სკოლა (ვაკე)
  • ირაკლი ბერძენიშვილი
  • ალექსანდრე მუსელიანი
  • გვანცა ხახიაშვილი
  • ნიკოლოზ მესხი
  • ნუცა ლატარია
ვერიფიცირებული
NEWTON
კერძო სკოლა - ნიუტონი
  • ლუკა ჯორბენაძე
  • ნიკა პეტრიაშვილი
  • დავით აბაშიძე
  • ალექსანდრე ჟურული
  • ელენე მესხი
ვერიფიცირებული
ოლიმპო
წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა
  • ტარიელ კიკვაძე
  • ქუჯი ქარდავა
  • სესილი ძიმისტარიშვილი
  • დემი მგალობლიშვილი
  • გიორგი ნიგალიძე
ვერიფიცირებული
demons
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ციხისძირის საჯარო სკოლა
  • მარიამ დიმიტრაძე
  • დიანა დიასამიძე
  • დიანა ცივაძე
  • ჯელალ დოღანი
  • ქრისტინა მგელაძე
ვერიფიცირებული
Albbrains
კერძო სკოლა - ალბიონი
  • შალვა ბრეგაძე
  • პაპუნა აბესაძე
  • გიორგი ღლონტი
  • ლუკა ჯავახაძე
  • ლიზა ადიშვილი
ვერიფიცირებული
smart
№6 საჯარო სკოლა
  • ლაშა შიუკაშვილი
  • ანანო კუხალაშვილი
  • მარიამ მახაჭაშვილი
  • ანი მოწონელიძე
  • ელდარ ქობალია

გუნდები მალე დაემატება

support
როგორ მოვხვდე თამაშებზე?

თამაშში მონაწილეობის მისაღებად აუცილებელია რომ მონაწილეები იყვნენ საქართველოს საჯარო/კერძო სკოლის მოსწავლეები 9 დან 12 კლასის ჩათვლით.

მოსწავლეებისგან უნდა დაკომპლექტდეს 5 კაციანი გუნდები, სადაც 1 კაპიტანია.

თითოეულ სკოლას შეუძლია წარადგინოს ერთი ან რამოდენიმე გუნდი.

ვერიფიკაციის გავლის შემდეგ გუნდებს ეგზავნებათ:

თამაშების განრიგი და მოსამზადებელი კითხვების პაკეტი