გთხოვთ დაელოდოთ...
ვერიფიცირებული
Wandering Minds
UNKNOWN
  • მარიამ გოგოლაძე
  • ანუკი მალაყმაძე
  • მარიამ კვაჭაძე
  • ლევან ბათაძე
  • ირაკლი ქებულაძე
ვერიფიცირებული
secret
ნიკო ნიკოლაძის სკოლა
  • ქრისტინე ბერულავა
  • ნიკა გვეტაძე
  • ნინი ერაძე
  • ლუკა ლილუაშვილი
  • ლუკა ლუხუტაშვილი
ვერიფიცირებული
Diamonds
ბათუმის ქართულ ამერიკული სკოლა პროგრესი
  • ელენე იმნაიშვილი
  • ჰავილ დენიზი
  • ანა უღრელიძე
  • რავილი შაინიძე
  • ლაშა ბერიძე
ვერიფიცირებული
Subversives
ბათუმის ქართულ ამერიკული სკოლა პროგრესი
  • ნოდარ ცაავა
  • ანა აბაშიძე
  • სალომე მიქელაძე
  • გვანცა ძიძიგური
  • ანა ქამადაძე
ვერიფიცირებული
Galz Squad
ბათუმის ქართულ ამერიკული სკოლა პროგრესი
  • დიანა ქედელიძე IX კლ.
  • ნატალი დუმბაძე IX კლ.
  • დიანა დარჩიძე IX კლ.
  • ნათია ფარტენაძე IX კლ.
  • ნინო მიქელაძე IX კლ.
ვერიფიცირებული
ანაბასისი
UNKNOWN
  • ლუკა სამხარაძე
  • ალექსანდრე გრიგოლაშვილი
  • ზურა შერგელაშვილი
  • გიორგი ჯღამაძე
  • ანზორი მარაქველიძე
ვერიფიცირებული
victory
UNKNOWN
  • ბადრი ბერიძე
  • ნიცა კონცელიძე
  • ლანა თურმანიძე
  • მაგდა მეგრელაძე
  • მარიამ რამიშვილი
ვერიფიცირებული
Avalanche
UNKNOWN
  • თომა ძოწენიძე
  • ალექსანდრე ონიანი
  • ელენე გაბუნია
  • ნიკოლოზ ახვლედიანი
  • გიგი დიდავა
ვერიფიცირებული
Godric Gryffindor
ქალაქ ბათუმის N29 საჯარო სკოლა
  • გიორგი ტარიელაძე
  • გიორგი ბოლქვაძე
  • მარიამ კონცელიძე
  • რიტა ფუტკარაძე
  • ნიკა ქობულაძე
ვერიფიცირებული
WARRIORS
UNKNOWN
  • მარიამ ფიოლია
  • ქეთი ნასუაშვილი
  • გვანცა მამრიკიშვილი
  • თეკლა ქურასბედიანი
  • გიორგი მაჩიტიძე
ვერიფიცირებული
progressive-minded
წმინდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის N3 საჯარო სკოლა
  • მალხაზ ჩიხლაძე
  • სოფიო მაისურაძე
  • ტატო სვანაძე
  • ნინო ბახტაძე
  • ადამ კარამი
ვერიფიცირებული
new age
UNKNOWN
  • ლიკა ქობალია
  • ელენე გვანცელაძე
  • გიორგი ჩავლეიშვილი
  • გიორგი ქათამაძე
  • თორნიკე გიორგაია
ვერიფიცირებული
Snitches
სსიპ გენერალ გიორგი კვინიკაძის სახელობის კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი
  • ბოჭოიძე ნანიკო
  • ნაზარაშვილი ლიკა
  • ჯღამაძე ანა
  • ჯანელიძე ავთანდილი
  • ჯაჭვლიანი ოლეგი
ვერიფიცირებული
hadesi
ქალაქ ქობულეთის №2 საჯარო სკოლა
  • თიკო გოგუაძე
  • ნანა გაგუა
  • ანრი ბერაძე
  • დავით ცინცაბაძე
  • სალომე ნემსიწვერიძე
ვერიფიცირებული
commando
სსიპ გენერალ გიორგი კვინიკაძის სახელობის კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი
  • ენდელაძე დავითი
  • მუკბანიანი მარიამი
  • კრავიშვილი გიორგი
  • ფარქოსაძე ზურაბი
  • შავგულიძე ლაზარე
ვერიფიცირებული
dots
სსიპ გენერალ გიორგი კვინიკაძის სახელობის კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი
  • ნიკა იობაძე
  • გიორგი ბოჭოიძე
  • საბა ხაჭაპურიძე
  • მარია მოლაშხია
  • მარიამ კობერიძე
ვერიფიცირებული
LOL-Living Out Loud
წმინდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის N3 საჯარო სკოლა
  • ქრისტინა ბენიძე
  • ნია ჩეჩელაშვილი
  • დევი ლიკლიკაძე
  • თორნიკე ბობოხიძე
  • ლუკა ჩიტიძე
ვერიფიცირებული
phoenix
ქალაქ ქობულეთის №2 საჯარო სკოლა
  • ნინო მუჯირი
  • ქეთევან ნოღაიდელი
  • თორნიკე ხალვაში
  • ანზორ თხილაიშვილი
  • თამუნა ევგენიძე
ვერიფიცირებული
ფორტუნა
ქედის მუნიციპალიტეტის სოფელ უჩხითის საჯარო სკოლა
  • ნანა გვარიშვილი
  • ლინდა გვარიშვილი
  • ნინო ვართმანიძე
  • ნიკა ვარდმანიძე
ვერიფიცირებული
Rushmore
UNKNOWN
  • გურამ კოკაია
  • ანა გოგორელიანი
  • მანო ასათიანი
  • გიგი ნემსაძე
  • მარიამ გაჩეჩილაძე
ვერიფიცირებული
ბათუმი სკოლა#8
ქალაქ ბათუმის N8 საჯარო სკოლა
  • ასლან კახაძე
  • ბაქარ თურმანიძე
  • თამარ ბასილაძე
  • თინა თურმანიძე
  • მარიამ ბერიძე
ვერიფიცირებული
Quizard
წმინდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის N3 საჯარო სკოლა
  • მათე დოგრაშვილი
  • ლევან აგაბაშვილი
  • ავთო ბასილაძე
  • ნეა ჯაფარიძე
  • ლიზა ხოშტარია
ვერიფიცირებული
Grey Lady
ქალაქ ქუთაისის N12 საჯარო სკოლა
  • მარიამ სირბილაძე
  • გობეჯიშვილი მართა
  • ქეთი კვიჟინაძე
  • სართანია თეკლა
  • ინესა ხაჟალია
ვერიფიცირებული
Blank
სსიპ გენერალ გიორგი კვინიკაძის სახელობის კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი
  • გულუა გოჩა
  • მომცელიძე საბა
  • მერლანი ნიკა
  • მექვაბიძე კოტე
  • გადელია გოდერძი
ვერიფიცირებული
Flash
ქალაქ სამტრედიის №1 საჯარო სკოლა
  • ივანე მახარაძე
  • თორნიკე მსხილაძე
  • მარიამ სხვიტარიძე
  • რევაზ ბოლქვაძე
  • მარიამ მანჯგალაძე
ვერიფიცირებული
kanudosi
ქალაქ ქუთაისის N30 საჯარო სკოლა
  • ხიმშიაშვილი საბა
  • მარიამ ჯიხვაძე
  • ჯული ყაველაშვილი
  • ივანე არაბიძე
  • ლიკა ლომთაძე
ვერიფიცირებული
stars
ქალაქ ბათუმის N9 საჯარო სკოლა
  • ნინი კეჟერაძე
  • ლანა ანანიძე
  • დიანა ვარშანიძე
  • თამუნა ფირცხალაიშვილი
  • მარიამ მახარაძე
ვერიფიცირებული
Albatrosi
ქალაქ ბათუმის N30 საჯარო სკოლა
  • დავით ბერიძე
  • ნია ხუჯაძე
  • ბარამიძე სალომე
  • დევაძე ხატია
  • სესილი კახიძე
ვერიფიცირებული
ბეჯითები
თეიმურაზ ჯორბენაძის სახელობის ქალაქ ქობულეთის №3 საჯარო სკოლა
  • ლუკა ბაუჟაძე
  • მარი ვერულიძე
  • პაპუნაიშვილი ნინო
  • მარი გიორგაძე
  • ხარაზი გვანცა
ვერიფიცირებული
Golden Five
ქალაქ ბათუმის N15 საჯარო სკოლა
  • კეკელიძე ლუკა
  • კაკალაძე ლაშა
  • ტაკიძე ლაშა
  • მამულაძე მათე
  • გოგოლიშვილი ანასტასია
ვერიფიცირებული
21საუკუნე
თეიმურაზ ჯორბენაძის სახელობის ქალაქ ქობულეთის №3 საჯარო სკოლა
  • მარი გუჯაბიძე
  • ზაურ ომანაძე
  • ნინო კირაკოსიანი
  • თაკო ტაკიძე
  • გეგი გელოვანი
ვერიფიცირებული
Miracle Workers
ქალაქ თერჯოლის №1 საჯარო სკოლა
  • მარიამ მორალიშვილი
  • მარიამ ფანჩულიძე
  • სალომე გეწაძე
  • დათო დევიძე
  • ნიკა კირკიტაძე
ვერიფიცირებული
the dreamers
ქალაქ სამტრედიის №3 საჯარო სკოლა
  • ვიკა მანჯგალაძე
  • ანი ჯღამაძე
  • ელენე ალფაიძე
  • მარიამ რუხაძე
  • გიორგი ფანცულაია
ვერიფიცირებული
the smarts
ქალაქ სამტრედიის №3 საჯარო სკოლა
  • ანანო არველაძე
  • ნინო თევზაძე
  • ნინო შანიძე
  • ია ვაშაყმაძე
  • გიორგი ზამთარაძე
ვერიფიცირებული
natus VINCERE
ქალაქ ბათუმის N7 საჯარო სკოლა
  • ამაღლობელი დიანა
  • დოლიძე ანასტასია
  • აშრაშიან ლიონ
  • მესხიძე ლილე
  • წოწორია ელისაბედ
ვერიფიცირებული
dreamers
ქალაქ ბათუმის N7 საჯარო სკოლა
  • გასპარიან ქრისტინა
  • შაქარდჯიანი ანა
  • აბრამიანი ლიზა
  • აზნაურიანი ლევონ
  • სარგსიანი ანიტა
ვერიფიცირებული
strangers
ქალაქ ბათუმის N7 საჯარო სკოლა
  • ანასტასიადი ჟან
  • ჩახოიანი ერიკ
  • გუჯეჯიანი სერგო
  • ბალაძე დათო
  • გაპოიანი ნატა
ვერიფიცირებული
Bad
შუახევის მუნიციპალიტეტის სოფელ ფურტიოს საჯარო სკოლა
  • ივერი ბერიძე
  • მალვინა მიქელაძე
  • ლუკა ქამადაძე
  • ანრიქამადაძე
  • კახა მელიქიშვილი
ვერიფიცირებული
Smart
UNKNOWN
  • გიორგი დიასამიძე
  • სოფო დიასამიძე
  • ლინდა მახარაძე
  • ჯანელი დიასამიძე
  • ნინო ბერიძე
ვერიფიცირებული
Crazy
UNKNOWN
  • გიორგი ხილაძე
  • ნინო დიასამიძე
  • ხვიჩა ხილაძე
  • ლანა მახარაძე
  • დიანა მჟავანაძე
ვერიფიცირებული
Bears
UNKNOWN
  • სოფიკო ბერიძე
  • ნანა მახარაძე
  • თორნიკე ქამადაძე
  • თემური ხიმშიაშვილი
  • ჯანო ბერიძე
ვერიფიცირებული
carpedeam
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ცეცხლაურის №1 საჯარო სკოლა
  • დიანა ხოზრევანიძე
  • ციური აბაშიძე
  • ლიკა მამულაძე
  • მირანდა სულამანიძე
  • თამუნა შაინიძე
ვერიფიცირებული
The Uniques
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ გვარას საჯარო სკოლა
  • ანა ანთაძე
  • ინეზა კოდანაიშვილი
  • ანა გოგმაჩაძე
  • ანზორი მეგრელიძე
  • ასლანი თხილიაშვილი
ვერიფიცირებული
Miracle
ქალაქ ბათუმის N15 საჯარო სკოლა
  • ბურჭულაძე გვანცა
  • წილოსანი მარიამ
  • ჯინჭარაძე ელენე
  • მართალიშვილი ლიკა
  • შაინიძე ელენე
ვერიფიცირებული
Gorda
შ.პ.ს ელიტური სკოლა 'გორდა'
  • გოდერძი გორგილაძე
  • ლიზი ტუღუში
  • სალომეა ვასაძე
  • მარიამ აბესლამიძე
  • ელიზბარ ხალვაში
ვერიფიცირებული
Discovery
იაგო მიქელაძის სახელობის შუახევის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბუთურაულის საჯარო სკოლა
  • 1. ანა ქათამაძე
  • 2. თამთა დიასამიძე
  • 3. ირმა დიასამიძე
  • 4. მაიკო მიქელაძე
  • 5. გიორგი მიქელაძე
ვერიფიცირებული
ჩაო
ხულოს მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩაოს საჯარო სკოლა
  • ლანა დავითაძე
  • ანუკი ცეცხლაძე
  • მარი ლაბაძე
  • აჩიკო აბულაძე
  • ინეზა ცეცხლაძე
ვერიფიცირებული
DISTRICT 12
ხულოს მუნიციპალიტეტის სოფელ დიოკნისის საჯარო სკოლა
  • ქეთი ძირკვაძე
  • ელზა ძირკვაძე
  • ნაია ძირკვაძე
  • ანა შავაძე
  • უჩა შავაძე
ვერიფიცირებული
The phoenix
თეიმურაზ ჯორბენაძის სახელობის ქალაქ ქობულეთის №3 საჯარო სკოლა
  • მარიამ რომანაძე
  • რეზი ბაჟუნაიშვილი
  • თორნიკე ხინიკაძე
  • იოანე რომანაძე
  • ნათია ცენტერაძე
ვერიფიცირებული
seafarers
UNKNOWN
  • ენრიკე შერვაშიძე
  • ნიკა შამუგია
  • დავით ზინჩენკო
  • ლევან კანდელაკი
  • იაგო შერვაშიძე
ვერიფიცირებული
Veneficale
წმინდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის N3 საჯარო სკოლა
  • ელე დოლიძე
  • გიორგი ჯაში
  • ანიტა სოხაძე
  • მიხეილ ლაბაძე
  • ლუკა შალამბერიძე
ვერიფიცირებული
UL - C
Unique Learning
  • გიორგი რამიშვილი
  • ლადო გურგენიძე
  • ნინო სიჭინავა
  • მარიამ სიყმაშვილი
  • ნიკოლოზ მირუაშვილი
ვერიფიცირებული
UL - B
Unique Learning
  • გუგა ბუბუტეიშვილი
  • კატო ბახსოლიანი
  • ლუკა სიამაშვილი
  • ნიკოლოზ ნოდია
  • ანა ჟვანია
ვერიფიცირებული
UL - A
Unique Learning
  • ლევან გაბადაძე
  • თინათინ ქოქოშვილი
  • ნიკოლოზ გიორგაძე
  • ნიკა ბექაური
  • ბარბარე სტურუა
ვერიფიცირებული
IDEAL MIX
AIA - GESS
  • თეო ხელაძე
  • დავით შავდათუაშვილი
  • ბელა ბეშკენაძე
  • თამარი ბერიძე
  • გიორგი შელეგია
ვერიფიცირებული
dumbledores army
№45 საჯარო სკოლა
  • ლიკა რევაზიშვილი
  • ბექა ბექაური
  • არიანა დგებუაძე
  • ინგა გაგუა
  • მარგალიტა დარსანია
ვერიფიცირებული
diamond
შ.პ.ს ოაზისი
  • ნანა კვანტალიანი
  • გიორგი ქაფიანიძე
  • საჯაია ელენე
  • მარიამ რაზმაძე
  • მარიამ ბურდიაშვილი
ვერიფიცირებული
Hyper ventilators
თბილისის კლასიკური გიმნაზია
  • მეა მიმინოშვილი
  • ელენე ცეცხლაძე
  • ქეთა ლომია
  • სოფო გაგუა
  • ელენე დვალიძე
ვერიფიცირებული
pentagon
ქალაქ თბილის №115 საჯარო სკოლა
  • ჭოლოკავა ირაკლი
  • მღებრიშვილი საბა
  • ყრუაშვილი თორნიკე
  • დვალი ნიკა
  • დვალი თინათინი
ვერიფიცირებული
smart1
№45 საჯარო სკოლა
  • ანამარია კვაბზირიძე
  • ლევანი ბირჩაძე
  • ხვიჩა ჩიტაია
  • ოლიკო სიხარულიძე
  • თეონა ჩივაძე
ვერიფიცირებული
Logic
გიმნაზია შავნაბადა
  • მარიამ წიკლაური
  • ანა გოგია
  • ნუცა ბეჟაშვილი
  • ქეთევან ყურუა
  • გვანცა ბებია
ვერიფიცირებული
Order of Owls
გიმნაზია შავნაბადა
  • თორნიკე ბეჟიაშვილი
  • ანა მინდიაშვილი
  • ქეთევან ტატიშვილი
  • თამარ შამათავა
  • ნინო გოგუაძე
ვერიფიცირებული
Incredibles
ქალაქ დმანისის №2 საჯარო სკოლა
  • სუბელიანი ანი
  • ჩარკვიანი გიორგი
  • ვიბლიანი ნანა
  • ვიბლიანი ლუკა
  • ვიბლიანი ანი
ვერიფიცირებული
D.E.A
გიმნაზია შავნაბადა
  • ოთარაშვილი ნიკა
  • კაპანაძე მედეა
  • ქარუხნიშვილი მარიამი
  • შალიბაშვილი რევაზი
  • ადამია ნიკა
ვერიფიცირებული
O.W.L
გიმნაზია შავნაბადა
  • ფირანიშვილი ელენე
  • ტაბატაძე ნიკა
  • კამლაძე ნიკა
  • ხვედელიანი ნინო
  • ხვედელიანი მარიამი
ვერიფიცირებული
High Five
№71 საჯარო სკოლა
  • სახვაძე თამარ
  • ზირაქიშვილი გოგა
  • ლუკა კახიძე
  • ანა მერკულაძე
ვერიფიცირებული
Snitch
№71 საჯარო სკოლა
  • ონაშვილი გიორგი
  • გაბრიელ მრელაშვილი
  • ცოტნე მჭედლიშვილი
  • გიორგი სუარიშვილი
  • ლაბაძე ბაჩო
ვერიფიცირებული
Valhalla
№71 საჯარო სკოლა
  • თორნიკე მესხი
  • ბაბუციძე სალომე
  • ნათია მელანაშვილი
  • თამარ სისაური
  • ლაშა თოთლაძე
ვერიფიცირებული
პროგრესი
ამერიკული უმაღლესი საერთაშორისო სკოლა პროგრეს
  • გიორგი ბერუაშვილი
  • ანასტასია გულედანი
  • ლუკა ოზბეტელაშვილი
  • მერიამ გუმუში
  • ალი ტამერი
ვერიფიცირებული
ლაშარი
ლაშარი
  • სალომე სისაური
  • საბა ქარჩავა
  • ანი ჩხიტუნიძე
  • ანა მარია ბარამიძე
  • გურამ სისაური
ვერიფიცირებული
Rainbow Warriors
№21 საჯარო სკოლა
  • მარიამ გავაშელი
  • ნინი ბეროზაშვილი
  • ქრისტინე ჩხეიძე
  • ნინი გურჩიანი
  • ნინა ზიგერი
ვერიფიცირებული
Goal diggers
პეგასი
  • მარიამ ონიანი
  • თამთა ჩუბინიძე
  • ანი ეზიაშვილი
  • ლუკა ჩიტიაშვილი
  • ირაკლი მიჩიტაშვილი
ვერიფიცირებული
Slytherin
პეგასი
  • ელენე ჯმუხაძე
  • მარი მუსერიძე
  • სალომე ჭყოიძე
  • მარიამ დევდარიანი
  • ლუკა ჯანჯალაშვილი
ვერიფიცირებული
Razzle-dazzle
პეგასი
  • ნინო ყალიჩავა
  • კესო მირიანაშვილი
  • მარიამ სისაური
  • ნინო გიგინეიშვილი
  • თამარ ნაცვლიშვილი
ვერიფიცირებული
Pegas
პეგასი
  • დავით ქართველიშვილი
  • ნინო ნაცვლიშვილი
  • ნინო ნეფარიძე
  • თამუნა ჯაფარიძე
  • ანა ხულელიძე
ვერიფიცირებული
ბასიანი
№21 საჯარო სკოლა
  • იოსებ გეჯაძე
  • იოანე კარიაული
  • ალექსანდრე დევდარიანი
  • გივი საბაშვილი
  • გიორგი ჩატიდი
ვერიფიცირებული
მომავალი
მომავლის სკოლა
  • ნიკა ნამორაძე
  • ირაკლი დადიანი
  • ევა ხუხაშვილი
  • სოფო ბერიაშვილი
  • ლუკა ბაბუნაშვილი
ვერიფიცირებული
მომავლის ბავშვები
მომავლის სკოლა
  • ლიზა წერეთელი
  • თამარ ლაცაბიძე
  • ლიზა ონოფრიშვილი
  • ელენე მარჯანიძე
  • მარიამ ჩიკვაიძე
ვერიფიცირებული
Greenfield
№119 საჯარო სკოლა
  • გივი ქადაგიშვილი
  • გვანცა პატაშური
  • ნინო სუარიშვილი
  • სალომე გოგიჯანაშვილი
  • ლუკა ყოლბაია
ვერიფიცირებული
Muggles
Backswood
  • ალექსანდრე ხუჭუა
  • ალექსანდრე ვაშაკიძე
  • ლუკა გოჩიტაშვილი
  • ნიკოლოზ ვაშაკიძე
  • ალექსანდრე ჩუმაშვილი
ვერიფიცირებული
Daredevils
№119 საჯარო სკოლა
  • ნინო არდაშელია
  • გვანცა ჩანქსელიანი
  • ლუკა გელაშვილი
  • აკაკი გაბაძე
  • მადონა სანდუხაძე
ვერიფიცირებული
Slayers
№119 საჯარო სკოლა
  • ნუკრი კილაძე
  • საბა შავაძე
  • ხიზანიშვილი შოთა
  • მარიამ ბუჯიაშვილი
  • მარიამ ხიზანიშვილი
ვერიფიცირებული
21 საუკუნე
21 საუკუნე
  • თინა ჯანიაშვილი
  • ლიზა სურგულაძე
  • ლიზა ჩანტლაძე
  • ერეკლე ხურციძე
  • ვატო ჭელიძე
ვერიფიცირებული
The Mighty Squad
№21 საჯარო სკოლა
  • ნიკა ოქიტაშვილი
  • ლიკა უზუნაშვილი
  • ვატო გიორგობიანი
  • დატო დადვანი
  • ანა ჩიხლაძე
ვერიფიცირებული
ჰელიოს (HELIOS)
კერძო სკოლა - ნ & ნ 2000  - Millennium
  • გიორგი ბერაია
  • ზურაბ ხმიადაშვილი
  • გელა ნაპირელი
  • ლუკა ზამბახიძე
  • მედეა ჯალაღონია
ვერიფიცირებული
სლოუ-П
კერძო სკოლა - ლოგოსი
  • გიორგი ალიხანაშვილი
  • ერეკლე ნასიძე
  • ნინო ბეგიაშვილი
  • ქეთევან ჯანჯღავა
  • დავით ბაბილოძე
ვერიფიცირებული
მერანი
წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა
  • ანრია კილასონია
  • გიორგი ფალავანდიშვილი
  • ეკატერინე გაგნიძე
  • ნუგზარ კაპანაძე
  • ნიკოლოზ იმნაიშვილი
ვერიფიცირებული
The Simpsons
კერძო სკოლა - ბინული
  • ნუცა აბრამიშვილი
  • სესილი ქანთარია
  • სალომე გორგაძე
  • ანა არდაშელია
  • გაგა მაცაბერიძე
ვერიფიცირებული
BGS
წმინდა გიორგის სახელობის ბრიტანულ - ქართული სკოლა BGS
  • მათე ყოჩიაშვილი
  • ირაკლი გოდერძიშვილი
  • სოსო ძნელაძე
  • ქეთი ხააძე
  • საბა შელია
ვერიფიცირებული
GLC ALL STARS
კერძო სკოლა - GLC ჯი-ელ-სი
  • ჭიჭინაძე ანი
  • ოქროშიძე გიორგი
  • მონასელიძე ნიკოლოზი
  • პაიჭაძე დიმიტრი
  • გოგილავა ლაშა
ვერიფიცირებული
ვოლი
ტიციან ტაბიძის სახელობის N43 საჯარო სკოლა
  • ლიზა შენგელია
  • თორნიკე კუპატაძე
  • გიგი თხინვალელი
  • თომა მანჯგალაძე
  • მარიამ გოგუა
ვერიფიცირებული
Brainchildren
კერძო სკოლა - ჯეჯილი
  • ანა ფანჯავიძე
  • ანდრია ინასარიძე
  • ეკატერინე ჟორჟოლიანი
  • გიორგი დოკვაძე
  • მარიამ ალასანია
ვერიფიცირებული
Felix Felicis
№133 საჯარო სკოლა
  • ღონღაძე გიორგი
  • შოშიაშვილი ანა
  • პეხლივანიდუ ირინი
  • დოლიძე ანა
  • ორაგველეძე ნინო
ვერიფიცირებული
Phoenix
ნუგზარ ჭანტურიას სახელობის ქალაქსაგარეჯოს N2 საჯარო სკოლა
  • გიორგი ესაიაშვილი
  • ნათია თედიაშვილი
  • დავით გარსიაშვილი
  • ლუკა ქილიფთარი
  • ზურაბ ლალიაშვილი
ვერიფიცირებული
New Kids on the Block
კერძო სკოლა - ბინული
  • ნია სულაძე
  • ნიკა შუბითიძე
  • საბა გურგენიძე
  • მარიამ იოსელიანი
  • ლიზი წულაია
ვერიფიცირებული
Intelligent Aliens
კერძო სკოლა - ბინული
  • ნიკა ჯიქია
  • ნუცა ეკიზაშვილი
  • ლუკა ნოზაძე
  • მარი ცხადაძე
  • გიგი გორგაძე
ვერიფიცირებული
Ravenclaw
N24 საჯარო სკოლა
  • მარიამ წივილაშვილი
  • ელენე კოხრეიძე
  • გიორგი კომახიძე
  • მარიამ ზანგურიძე
  • უტა უტიაშვილი
ვერიფიცირებული
გუნდი 3
აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის N42 საჯარო სკოლა
  • მიხეილ საამაშვილი
  • სალომე ბადიაშვილი
  • გიორგი პაპავა
  • ავთო ჩახნაშვილი
  • დემეტრე რამიშვილი
ვერიფიცირებული
გუნდი 2
აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის N42 საჯარო სკოლა
  • ლუკა კუპრაშვილი
  • გოჩა მაისურაძე
  • ცოტნე ნადირაძე
  • ქეთი წახნიაური
  • ნიკა ჭელიძე
ვერიფიცირებული
გუნდი 1
აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის N42 საჯარო სკოლა
  • ანასტასია იოსებაძე
  • ანასტასია კვინიკაძე
  • ნიკა სოხაძე
  • ზურაბ ჯაში
  • დავით გულუა
ვერიფიცირებული
smartheads
კერძო სკოლა - მწვანე სკოლა
  • ირაკლი მაცაბერიძე
  • სანდრო შონია
  • ნესტან რატიანი
  • ქეთევან მაღრაძე
  • ნინო ქირია
ვერიფიცირებული
პირველები
UNKNOWN
  • ნიკო კოჩალიძე
  • მარიამ სოროზანიშვილი
  • ცოტნე პატარიძე
  • შოთა მიქელაძე
  • კახი კინწურაშვილი
ვერიფიცირებული
ქართული კოოპერატივი
ქართულ-ამერიკული სკოლა (ვაკე)
  • ირაკლი ბერძენიშვილი
  • ალექსანდრე მუსელიანი
  • გვანცა ხახიაშვილი
  • ნიკოლოზ მესხი
  • ნუცა ლატარია
ვერიფიცირებული
NEWTON
კერძო სკოლა - ნიუტონი
  • ლუკა ჯორბენაძე
  • ნიკა პეტრიაშვილი
  • დავით აბაშიძე
  • ალექსანდრე ჟურული
  • ელენე მესხი
ვერიფიცირებული
ოლიმპო
წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა
  • ტარიელ კიკვაძე
  • ქუჯი ქარდავა
  • სესილი ძიმისტარიშვილი
  • დემი მგალობლიშვილი
  • გიორგი ნიგალიძე
ვერიფიცირებული
Sparrow
ქალაქ თერჯოლის №1 საჯარო სკოლა
  • საბა ცერცვაძე
  • ქეთი ლუტიძე
  • თამუნა ვარდოსანიძე
  • ანა გოგავა
  • ანა ბურჯანაძე
ვერიფიცირებული
demons
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ციხისძირის საჯარო სკოლა
  • მარიამ დიმიტრაძე
  • დიანა დიასამიძე
  • დიანა ცივაძე
  • ჯელალ დოღანი
  • ქრისტინა მგელაძე
ვერიფიცირებული
Albbrains
კერძო სკოლა - ალბიონი
  • შალვა ბრეგაძე
  • პაპუნა აბესაძე
  • გიორგი ღლონტი
  • ლუკა ჯავახაძე
  • ლიზა ადიშვილი

გუნდები მალე დაემატება

support
როგორ მოვხვდე თამაშებზე?

თამაშში მონაწილეობის მისაღებად აუცილებელია რომ მონაწილეები იყვნენ საქართველოს საჯარო/კერძო სკოლის მოსწავლეები 9 დან 12 კლასის ჩათვლით.

მოსწავლეებისგან უნდა დაკომპლექტდეს 5 კაციანი გუნდები, სადაც 1 კაპიტანია.

თითოეულ სკოლას შეუძლია წარადგინოს ერთი ან რამოდენიმე გუნდი.

ვერიფიკაციის გავლის შემდეგ გუნდებს ეგზავნებათ:

თამაშების განრიგი და მოსამზადებელი კითხვების პაკეტი